Ewa Piwowarska

aplikant radcowski / associate

Bio

Aplikantka radcowska, absolwentka Instytutu Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Jako studentka pełniła funkcję przewodniczącej Koła Naukowego „Follow UP” zrzeszającego prawników oraz brała udział w licznych konferencjach naukowych. Była aktywnym członkiem Studenckiej Poradni Prawnej.

Otrzymała wyróżnienie w I kategorii ogólnopolskiego konkursu o nagrodę im. Mariana Rejewskiego organizowanego przez MON za najlepszą pracę inżynierską, licencjacką, magisterską i rozprawę doktorską poświęconą cyberbezpieczeństwu i kryptologii. Pracę dyplomową pt.: „Prawne aspekty cyberbezpieczeństwa ze szczególnym uwzględnieniem ochrony danych osobowych” obroniła w 2021 roku z wyróżnieniem.

Doświadczenie zawodowe zdobywała praktykując w Sądach oraz w krakowskich kancelariach. Jej zainteresowania skupiają się wokół zagadnień związanych z cyberbezpieczeństwem oraz prawem spółek handlowych. Z Kancelarią JWMS współpracuje od grudnia 2021 roku, a w ramach jej działalności zajmuje się bieżącą obsługą klientów, w szczególności w zakresie prawa spółek i prawa pracy.

Prywatnie pasjonatka seriali historycznych oraz gier komputerowych. W wolnych chwilach lubi grać w siatkówkę.

Specjalizacja

prawo spółek handlowych
prawo cywilne
prawo pracy

Języki obce

angielski

Członkostwo

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie