Nasz cel

JWMS powstała w wyniku współpracy radców prawnych Michała Jakubowskiego, Tomasza Wiese, Marcina Mazgaja, Mateusza Staszka i Jana Marczyńskiego. Postanowiliśmy połączyć nasze doświadczenie nabyte w pracy w wiodących kancelariach i wiedzę o świecie biznesu, aby stworzyć kancelarię jak najlepiej odpowiadającą na potrzeby rynku.

Naszym celem jest, aby proponowane przez nas rozwiązania nie były przeszkodą w działalności Klientów, ale narzędziem dla osiągania ich celów.

Nasze usługi

Szeroki zespół JWMS pozwala na świadczenie usług w wielu dziedzinach prawa, ze szczególnym uwzględnieniem pewnych kluczowych specjalizacji.

Klientami JWMS są zarówno przedsiębiorstwa z wieloletnią historią, jak i rozwijające się firmy i start-upy będące na początku ich drogi biznesowej. Wielu naszych Klientów łączy te cechy – na fundamencie długiej tradycji działalności buduje przyszłość z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, mogąc przy tym liczyć na profesjonalne wsparcie prawne JWMS.

Kluczowe dziedziny prawa, w których nasza Kancelaria wspiera Klientów to prawo własności intelektualnej, prawo spółek (z uwzględnieniem sporów korporacyjnych) oraz kwestie prawne dotyczące nieruchomości (więcej na temat kluczowych dziedzin którymi zajmuje się Kancelaria można znaleźć w sekcji „Specjalizacje”).