Pozytywny wynik egzaminu radcowskiego dwóch aplikantów z zespołu JWMS

Z przyjemnością informujemy, że nasi pracownicy – Kamil Blicharski oraz Jakub Ustupski-Kaźmik uzyskali pozytywny wynik w czasie tegorocznych egzaminów zawodowych. Już niedługo Kamil oraz Jakub zasilą grono radców prawnych kancelarii JWMS.

WSPÓŁTWORZYMY KRAKOWSKI
PRZEWODNIK STARTUPOWY

Kancelaria JWMS otrzymała zaproszenie od wieloletniego partnera – fundacji Kraków Miastem Startupów – do wyjątkowej inicjatywy polegającej na stworzeniu pierwszego krakowskiego przewodnika startupowego. Projekt oparty został na misji fundacji, którą jest stały rozwój ekosystemu startupowego i wspieranie młodych przedsiębiorców w budowaniu relacji z biznesem, administracją rządową oraz uczelniami wyższymi.

Zwiększenie zespołu JWMS

W ostatnim czasie do zespołu JWMS dołączyła dwójka aplikantów radcowskich – Ewa Piwowarska i Grzegorz Bochdziewicz.

TEDxYouth@Kazimierz

Nasza kancelaria ma przyjemność być sponsorem wydarzenia TEDxYouth@Kazimierz, które odbędzie się 26 maja.

Przekształcenie JWMS w spółkę partnerską

Uprzejmie informujemy, że w związku z dynamicznym rozwojem z dniem 31 grudnia 2018 r. JWMS została przekształcona w spółkę partnerską i działa pod nazwą: JWMS Jakubowski Wiese Mazgaj Staszek radcowie prawni spółka partnerska.

WebskiHR #6 Sourcing kandydatów w czasach RODO – Tomasz Wiese wśród eskpertów na wydarzeniu

W najbliższą środę, 14 listopada o godz. 8.00 odbędzie się kolejne wydarzenie z serii WebskiHR – tym razem tematem będzie rekrutacja, a w szczególności sourcing kandydatów, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów RODO.