Wystąpienie radcy prawnego Jana Marczyńkiego w ramach Tarnowskiej Szkoły Startupów

Zapraszamy na webinar z radcą prawnym Janem Marczyńskim organizowany przez Fundację Edumocni w ramach Tarnowskiej Szkoły Startupów. Tematem wydarzenia będą prawne aspekty budowania modelu biznesowego.

Referat radcy prawnego dr Marcina Mazgaja na XIII Zjeździe Katedr Prawa Handlowego

23 września radca prawny dr Marcin Mazgaj, partner JWMS, miał przyjemność przedstawić na XIII Zjeździe Katedr Prawa Handlowego referat pt. „Spółki o znikomym kapitale podstawowym jako przejaw zmian paradygmatu w prawie handlowym. Analiza prawnoporównawcza na tle prostej spółki akcyjnej”.

Pozytywny wynik egzaminu radcowskiego dwóch aplikantów z zespołu JWMS

Z przyjemnością informujemy, że nasi pracownicy – Kamil Blicharski oraz Jakub Ustupski-Kaźmik uzyskali pozytywny wynik w czasie tegorocznych egzaminów zawodowych. Już niedługo Kamil oraz Jakub zasilą grono radców prawnych kancelarii JWMS.

WSPÓŁTWORZYMY KRAKOWSKI
PRZEWODNIK STARTUPOWY

Kancelaria JWMS otrzymała zaproszenie od wieloletniego partnera – fundacji Kraków Miastem Startupów – do wyjątkowej inicjatywy polegającej na stworzeniu pierwszego krakowskiego przewodnika startupowego. Projekt oparty został na misji fundacji, którą jest stały rozwój ekosystemu startupowego i wspieranie młodych przedsiębiorców w budowaniu relacji z biznesem, administracją rządową oraz uczelniami wyższymi.

Zwiększenie zespołu JWMS

W ostatnim czasie do zespołu JWMS dołączyła dwójka aplikantów radcowskich – Ewa Piwowarska i Grzegorz Bochdziewicz.

TEDxYouth@Kazimierz

Nasza kancelaria ma przyjemność być sponsorem wydarzenia TEDxYouth@Kazimierz, które odbędzie się 26 maja.

Przekształcenie JWMS w spółkę partnerską

Uprzejmie informujemy, że w związku z dynamicznym rozwojem z dniem 31 grudnia 2018 r. JWMS została przekształcona w spółkę partnerską i działa pod nazwą: JWMS Jakubowski Wiese Mazgaj Staszek radcowie prawni spółka partnerska.

WebskiHR #6 Sourcing kandydatów w czasach RODO – Tomasz Wiese wśród eskpertów na wydarzeniu

W najbliższą środę, 14 listopada o godz. 8.00 odbędzie się kolejne wydarzenie z serii WebskiHR – tym razem tematem będzie rekrutacja, a w szczególności sourcing kandydatów, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów RODO.