E-commerce

Wartość rynku e-commerce na świecie stale rośnie. Z tego właśnie powodu wielu przedsiębiorców postanawia rozpocząć lub rozwinąć swoją działalność online. Ten trend rozumieją także nasi Klienci, którzy coraz chętniej zakładają sklepy internetowe, portale aukcyjne, aplikacje webowe i mobilne oraz platformy marketplace.

Od lat wspieramy przedstawicieli e-biznesu na wszystkich etapach ich działalności. Doradzamy, jak pogodzić wybrany model biznesowy (B2B, B2C, C2C, C2B) z obowiązującymi przepisami, pomagamy zaprojektować procesy sprzedażowe i marketingowe, weryfikujemy ścieżki zakupowe. Podpowiadamy, jak zgodnie z prawem prowadzić reklamę w internecie i zdobywać nowych klientów. Przygotowujemy niezbędną dokumentację, w tym regulaminy, polityki prywatności, klauzule informacyjne, formularze i umowy. Ułatwiamy prawną obsługę rozpatrywania reklamacji i zwrotów. Zabezpieczamy marki naszych Klientów rejestrując znaki towarowe i wzory przemysłowe. Reprezentujemy przedsiębiorców w sporach z klientami i kontrahentami. W skrócie – pomagamy Od lat wspieramy przedstawicieli e-biznesu na wszystkich etapach ich działalności. Doradzamy, jak pogodzić wybrany model biznesowy (B2B, B2C, C2C, C2B) z obowiązującymi przepisami, pomagamy zaprojektować procesy sprzedażowe i marketingowe, weryfikujemy ścieżki zakupowe. Podpowiadamy, jak zgodnie z prawem prowadzić reklamę w internecie i zdobywać nowych klientów. Przygotowujemy niezbędną dokumentację, w tym regulaminy, polityki prywatności, klauzule informacyjne, formularze i umowy. Ułatwiamy prawną obsługę rozpatrywania reklamacji i zwrotów. Zabezpieczamy marki naszych Klientów rejestrując znaki towarowe i wzory przemysłowe. Reprezentujemy przedsiębiorców w sporach z klientami i kontrahentami. W skrócie – pomagamy sprostać obowiązkom wynikającym z wielu przepisów, w tym z ustaw o ochronie danych osobowych, świadczeniu usług drogą elektroniczną, prawie autorskim, prawie telekomunikacyjnym, czy ochronie konkurencji i konsumentów.

Wiemy, że w branży e-commerce liczy się szybkie dotarcie do klientów, budowanie lojalności i widoczność w sieci – dlatego zawsze staramy się proponować rozwiązania, które nie tylko zwiększą bezpieczeństwo prawne prowadzonej działalności, ale również pozytywnie wpłyną na sprzedaż, konwersję i doświadczenia użytkowników.