EN


Nasza specjalizacja to obsługa prawna firm w Krakowie i innych miastach kraju

Nasza propozycja to oferta kompleksowej obsługi prawnej skierowana do dużych i średnich przedsiębiorstw. Podstawową zasadą i ideą towarzyszącą naszej codziennej działalności jest tworzenie bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań prawnych, umożliwiających Klientom prowadzenie innowacyjnej, spokojnej oraz efektywnej działalności.

W ramach świadczonych przez nas usług prawnych oferujemy firmom stałą obsługę prawną. Jest to najbardziej optymalna dla klienta forma współpracy z naszą kancelarią.

Zakres naszych usług

Dzięki dużej różnorodności specjalizacji radców prawnych, będących wspólnikami JWMS, kancelaria zapewnia najwyższej jakości obsługę prawną przedsiębiorstw z wielu branż, świadcząc doradztwo w obrębie szerokiego spektrum dziedzin prawa. Praktyka JWMS koncentruje się przede wszystkim na zagadnieniach z obszaru prawa gospodarczego (w tym prawa spółek), prawa cywilnego (ze szczególnym uwzględnieniem prawa umów), prawa IT i nowych technologii oraz prawa pracy. Prawnicy kancelarii specjalizują się w różnych, uzupełniających zakresach. Każdy z radców prawnych pozostaje przy tym wykwalifikowanym specjalistą ze znacznym doświadczeniem w obszarze swojej specjalizacji.

Usługi prawne radców prawnych JWMS skierowane są zarówno do przedsiębiorstw działających w kraju, jak i do podmiotów operujących na rynkach zagranicznych. Zarówno do tych z wieloletnią tradycją, jak i do innowacyjnych, pionierskich przedsięwzięć.

Stała obsługa prawna firm

W ramach stałej obsługi prawnej prawnicy z kancelarii JWMS mogą świadczyć usługi prawne zarówno w siedzibie Klienta (niekoniecznie w Krakowie), jak i na odległość za pośrednictwem (telefonu, poczty elektronicznej, telefonu lub wideo konferencji). Wielu dotychczasowych Klientów kancelarii doceniło taką elastyczność oraz szerokie spektrum oferowanych metod komunikacji.

Gdzie możesz nas znaleźć?

Obecnie nasza kancelaria posiada biuro w Krakowie przy ul. Emaus 7/6. Zapewniamy jednak stałą obsługę prawną firmom nie tylko z Krakowa, ale również Warszawy, Katowic i Trójmiasta (w tym podmiotom z kapitałem zagranicznym). Nasze usługi mogą być świadczone zarówno w języku polskim jak i angielskim. Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią.