EN


Elastyczność i inwencja w zmieniającym się świecie – JWMS – Kancelaria prawna Kraków

Kancelaria prawna JWMS z siedzibą w Krakowie powstała jako wspólne przedsięwzięcie M. Jakubowskiego, T. Wiese, M. Mazgaja, M. Staszka i J. Marczyńskiego – radców świadczących profesjonalne usługi prawne. Kraków stał się miejscem naszego spotkania, co zaowocowało powstaniem nowoczesnej kancelarii prawniczej Zdobyte w czołowych krakowskich kancelariach i w organach administracji publicznej doświadczenie zawodowe oraz karierę akademicką na Uniwersytecie Jagiellońskim, łączymy z praktyczną znajomością biznesu. Dzięki temu proponowane przez nas rozwiązania prawne dobrze służą Klientom i ich przedsięwzięciom, a jednocześnie spełniają najwyższe standardy zawodowe i etyczne. Doświadczenie zespołu JWMS skupia się w dużej mierze na obsłudze prawnej z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, pracy, a także tematyki prawa i nowych technologii.

Pracujemy jako zespół, a nasze kwalifikacje uzupełniają się. Poprzez duże zróżnicowanie w specjalizacjach radców prawnych zespołu JWMS, nasza kancelaria prawnicza wyróżnia się najwyższą jakością usług prawnych z wielu dziedzin prawa, tworząc solidną markę w Krakowie i poza nim.

Zakres usług naszej kancelarii prawnej

Świadczymy wysoce wyspecjalizowane usługi w bardzo szerokim zakresie. Nasza kancelaria radcowska proponuje swoim Klientom całe spektrum kompleksowych usług prawnych skierowanych do dużych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność na terenie Polski oraz poza jej granicami. Do współpracy zapraszamy firmy nie tylko o długiej tradycji, ale i podmioty o nowatorskim charakterze.

Główną misją naszego zespołu jest zapewnienie skutecznych rozwiązań prawnych, które przyczynią się do prowadzenia efektywnej działalności naszych Klientów. We współpracy z naszymi kontrahentami korzystamy z nowoczesnych środków komunikowania. W naszej kancelarii radcowskiej usługi prawne świadczymy nie tylko stacjonarnie w Krakowie, ale i poprzez telefon, pocztę elektroniczną lub jeśli istnieje taka potrzeba- wideokonferencję. Klienta traktujemy przy tym po partnersku, a wszystkie zlecenia realizujemy niezwłocznie.

Zapraszamy do współpracy

Poszukujesz dobrej kancelarii prawnej w Krakowie? Zapraszamy do naszego biura przy ul. Emaus 7/6 oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na Wszystkie pytania.